اخبار ویژه

اخبار انجمن

پیرو ابلاغیه دیروز جناب آقای سعادت

همکاران گرامی

احتراماً پیرو ابلاغیه دیروز جناب آقای سعادت مبنی بر افزایش قیمت لاشه خودرو و مباحث پیرامونی آن و درخواست عده ای از همکاران ذیلاً مواد ۲ و۳ و۱۵ و۲۴ قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار مصوب ۱۶/۱۱/۱۳۹۰ مصوب مجلس شورای اسلامی که برای اجرا به دولت محترم جمهوری اسلامی ابلاغ گردیده جهت استحضار منعکس می گردد:

ماده ۲ – دولت مکلف است در مراحل بررسی موضاعات به محیط کسب و کار وبرای اصلاح و تدوین مقررات و آیین نامه ها ،نظر کتبی اتاقها و آن دسته از تشکلهای ذی ربطی که عضو اتاقها نیستند ، اعم از کارفرمایی و کارگری را درخواست و بررسی کند و هرگاه لازم دید آنان را به جلسات تصمیم گیری دعوت نمایند.

ماده ۳ – دستگاه های اجرایی مکلفند هنگام تدوین یا اصلاح مقررات ، بخشنامه هاو رویه های اجرائی، نظر تشکلهای اقتصادی ذی ربط را استعلام و مورد توجه قرار دهند.

ماده ۱۵ – کلیه دستگاههای اجرائی مرتبط با محیط کسب و کار همچنین سازمانها و ادارات کل آنها در مراکز استانها موظفند به سوالات نمایندگان تشکلها و فعالان اقتصادی پاسخ دهند و مطالب و شکایات آنها را بررسی نمایند.

ماده ۲۴ – دولت و دستگاه های اجرایی مکلفند به منظور شفاف سازی سیاست ها و برنامه های اقتصادی و ایجاد ثبات و امنیت اقتصادی و سرمایه گذاری،هرگونه تغییر سیاست ها ،مقررات و رویه های اقتصادی را در زمان مقتضی قبل از اجراء از طریق رسانه های گروهی به اطلاع عموم برسانند.

با احترام

مصطفی جودی

رئیس هیئت مدیره

روز با ثبات قیمت‌هادربازار آهن

گروه بنگاه‌های اقتصادی: روزگذشته اغلب واحد‌های تولیدکننده محصولات فولادی قیمت‌های پیشنهادی را بدون تغییر اعلام کردند.

به گفته فعالان این بازار، به نظر می‌رسد تا پایان ماه رمضان تغییر محسوسی در روند قیمت محصولات فولادی نخواهیم داشت. (بیشتر…)

اختلال در امر تخصیص وانت

جناب آقای مهندس حیدری

سرپرست محترم معاونت نوسازی ناوگان

 با عرض سلام و احترام

       پیرو مذاکره تلفنی دو روز گذشته مبنی بر اختلال در امر تخصیص وانت های ثبت نام شده ، خواهشمند است دستورات لازم را در این زمینه صادر فرمائید .

با تشکر

مصطفی جودی

رئیس هیئت مدیره

قیمت فلزات

اخبار صنعت

اخبار انجمن

خبر فروش فوری محصولات گروه خودروسازی سایپا

۱۳۹۳-۰۴-۲۵, ۱۱:۲۰ ایلنا: مدیر بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از انواع روش های فروش این گروه خودروسازی خبر داد وی افزود در راستای حمایت از مشتریان و همچنین نظر به افزایش تولید، گروه خودروسازی سایپا اقدام به فروش انواع ...

ادامه مطلب »

هشدار ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور: واردکنندگان خودرو فقط تا فردا مهلت دارند

اقتصاد > صنعت – ایسنا نوشت:   سرپرست معاونت نوسازی ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور گفت: خودروهای وارداتی قبل از ۲۶ خرداد ماه تنها تا فردا برای استفاده از تسهیلات ستاد مهلت دارند. مهندس محمد حیدری پاشاکی ...

ادامه مطلب »

بازدید ریاست محترم ستاد از موسسه مهاب

همکاران گرامی با عرض سلام و احترام روز جاری آقای مهندس فیض بخش ریاست محترم ستاد مدیریت و حمل و نقل سوخت کشور و همراهان بدون اعلام و اطلاع قبلی از موسسه مهاب بازدید بعمل آورده و از نزدیک با ...

ادامه مطلب »

پیشنهاداتی به ریاست محترم ستاد

همکاران گرامی به دنبال بالا گرفتن مباحث درون صنفی پیرامون یافتن راه کارهایی برای کنترل بازار قیمت خودرو فرسوده و ارزش گواهی اسقاط، جمع بندی ذیل در روزهای گذشته به ریاست محترم ستاد مهندس فیض بخش ارسال گردید که ذیلاً ...

ادامه مطلب »