اخبار انجمن

رانتی درون مراکز اسقاط نیست

 

 

رییس هیات‌مدیره انجمن صنفی مراکز اسقاط و بازیافت خودروهای کشور درباره فروش گواهی اسقاط به دولت، گفت: مراکز اسقاط گواهی به دولت نمی‌فروشند. مگر دولت خریدار گواهی اسقاط است؟

 

مصطفی جودی در گفت‌وگو با «فرصت امروز» در واکنش به گزارش منتشر شده در روزنامه فرصت امروز با تیتر «رانتی که اسقاطی‌ها دارند»با اشاره به قانونی که واردکنندگان خودرو را مجبور به اسقاط دو تا شش خودروی فرسوده می‌کند، اظهار کرد: وظیفه واردکننده است که این کار را انجام دهد. ابتدا این قانون خروج دو دستگاه خودرو فرسوده را مدنظر داشت، سپس این تعداد را به چهار تا شش خودرو افزایش داد که عموما خروج چهار دستگاه انجام می‌شود. (بیشتر…)

متن نامه ای که به مدیر روزنامه فرصت امروز داده شده است

به نام خدا

مدیر مسئول محترم روزنامه وزین فرصت امروز

با سلام

در کمال احترام در روزنامه منتشره در روز جاری گزارشی تحت عنوان – رانتی که اسقاط دارد- توسط سرکار خانم نازیلا مهدیانی تهیه و منتشر شده ، که در کمال تاسف حاوی اطلاعات غیر واقعی و مخدوش ، و حاصل آن نتیجه گیری و ارائه راه کارهای فاقد استدلال منطقی و پشتوانه علمی گردیده است.  پسندیده بود به رسم یک رسانه آزاد ، مراکز اسقاطی که در این گزارش سراسر مورد حمله و مواجه شدن با اتهامات بی اساس گردیده نیز مورد گفتگو قرار می گرفتند تا بتوانند با طرح نظرات خود حقایق و زوایای پنهان و معضلات واقعی را برای خوانندگان شما تشریح نمایند .

در این راستا انجمن صنفی مراکز اسقاط و بازیافت خودروهای فرسوده کشور آمادگی کامل دارد تا اطلاعات صحیح و کامل را جهت بهره برداری لازمه در اختیار آن روزنامه قرار دهد. بدیهی است از یک روزنامه اقتصادی که می خواهد در عرصه رسانه ها ایفای نقش نماید توقع و انتظار بیشتری وجود دارد که امیدوارم در آینده  شاهد رعایت و شکوفاتر شدن این روزنامه وزین باشیم.

 با تشکر

مصطفی جودی

رئیس هیئت مدیره

رانتی که اسقاطی ها دارند

روزنامه فرصت امروز در مورخ ۲۳ شهریور ماه مطلبی به عنوان بررسی روند از رده خارج کردن خودروهای فرسوده در کشور  (رانتی که اسقاطی ها دارند )  به چاپ رسانده است که به حضورتان ایفاد می گردد.

(بیشتر…)

قیمت فلزات

اخبار صنعت

اخبار انجمن

معاونت محترم فروش و بازاریابی گروه خودرو سازی سایپا

  به نام خدا جناب آقای قادری معاونت محترم فروش و بازاریابی گروه خودرو سازی سایپا در کمال احترام به استحضار می­رساند : طی دو روز گذشته از سوی مدیریت محترم امور مالی و اقتصادی شرکت ستکو نامه­ای برای بعضی ...

ادامه مطلب »

به نام خدا ریاست محترم ستاد و مدیریت و حمل و نقل سوخت آقای مهندس فیض بخش با عرض سلام و احترام به پیوست دو برگ رونوشت نامه ارسالی ستکو به بعضی از مراکز به حضورتان ایفاد می­گردد. در این ...

ادامه مطلب »

تعطیلی موقت موسسه مهاب

مدیران محترم مراکز اسقاط و بازیافت خودروی کشور

ادامه مطلب »

جلسه هیئت مدیره انجمن

    به نام خدا همکاران گرامی با سلام در مورخه ۱۰/۰۶/۹۳ جلسه هیئت مدیره انجمن برابر اعلام قبلی به مدت ۶ ساعت تشکیل گردید و حاضران به شرح ذیل حضور به هم رسانیدند : آقایان: ۱-مهندس چلوی ۲- مهندس ...

ادامه مطلب »