اخبار ویژه

اخبار انجمن

مواردی در رابطه با دستور العمل ستاد

به نام خدا

ریاست محترم ستاد مدیریت و حمل و نقل سوخت کشور

جناب آقای مهندس فیض بخش

با عرض سلام و احترام

در مورخه ۶/۰۵/۱۳۹۳ دستور العملی از سوی معاونت محترم ستاد بر روی سایت قرار گرفته ، که مراکز از ارسال اطلاعات جهت انصراف و حذف ثبت نام در طرح نقدی آسمان من خودداری ورزند . در این رابطه موارد ذیل به استحضار می رسد : (بیشتر…)

ارسال مدارک مورد نظر ستاد

اعضای محترم انجمن صنفی

موضوع: ارسال مدارک مورد نظر ستاد

همان گونه که مستحضرید معاونت نوسازی ستاد با درج اطلاعیه ای بر روی سایت خواستار ارسال مدارک مربوط به مالیات ها گردیده و عدم ارسال آن در موعد مقرر ممکن است مشکلاتی در زمینه روند فعالیت مراکز ایجاد کند فلذا پیشنهاد می شود اعضای محترم رونوشت برابر با اصل شده مدارک زیر را برای معاونت محترم نوسازی تا قبل از موعد مقرر ارسال نمایند:

۱ – رونوشت برابر اصل از مفاصا حساب مالیاتی سالهای فعالیت

۲ –رونوشت برابر اصل از آخرین لیست بیمه کارکنان

۳ – رونوشت برابر اصل از گواهینامه ثبت نام در نظام مالیات بر ارزش افزوده و آخرین اظهارنامه و فیش های پرداختی مربوط به آخرین اظهار نامه.

با تشکر

انجمن صنفی

 

پیرو ابلاغیه دیروز جناب آقای سعادت

همکاران گرامی

احتراماً پیرو ابلاغیه دیروز جناب آقای سعادت مبنی بر افزایش قیمت لاشه خودرو و مباحث پیرامونی آن و درخواست عده ای از همکاران ذیلاً مواد ۲ و۳ و۱۵ و۲۴ قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار مصوب ۱۶/۱۱/۱۳۹۰ مصوب مجلس شورای اسلامی که برای اجرا به دولت محترم جمهوری اسلامی ابلاغ گردیده جهت استحضار منعکس می گردد:

ماده ۲ – دولت مکلف است در مراحل بررسی موضاعات به محیط کسب و کار وبرای اصلاح و تدوین مقررات و آیین نامه ها ،نظر کتبی اتاقها و آن دسته از تشکلهای ذی ربطی که عضو اتاقها نیستند ، اعم از کارفرمایی و کارگری را درخواست و بررسی کند و هرگاه لازم دید آنان را به جلسات تصمیم گیری دعوت نمایند.

ماده ۳ – دستگاه های اجرایی مکلفند هنگام تدوین یا اصلاح مقررات ، بخشنامه هاو رویه های اجرائی، نظر تشکلهای اقتصادی ذی ربط را استعلام و مورد توجه قرار دهند.

ماده ۱۵ – کلیه دستگاههای اجرائی مرتبط با محیط کسب و کار همچنین سازمانها و ادارات کل آنها در مراکز استانها موظفند به سوالات نمایندگان تشکلها و فعالان اقتصادی پاسخ دهند و مطالب و شکایات آنها را بررسی نمایند.

ماده ۲۴ – دولت و دستگاه های اجرایی مکلفند به منظور شفاف سازی سیاست ها و برنامه های اقتصادی و ایجاد ثبات و امنیت اقتصادی و سرمایه گذاری،هرگونه تغییر سیاست ها ،مقررات و رویه های اقتصادی را در زمان مقتضی قبل از اجراء از طریق رسانه های گروهی به اطلاع عموم برسانند.

با احترام

مصطفی جودی

رئیس هیئت مدیره

قیمت فلزات

اخبار صنعت

اخبار انجمن

کنسرسیوم “مراکز اسقاط و واردکنندگان” انحصاری نیست

به گزارش خبر خودرو، کنسرسیوم مراکز اسقاط تنها مبادی جمع آوری خودروهای فرسوده نبوده و ضمن اینکه این کنسرسیوم انحصاری نیست،سایر تشکلها و ۱۲۶ مرکز اسقاط و همچنین کلیه واردکنندگان خودرو می توانند در خصوص جمع آوری و ثبت نام ...

ادامه مطلب »

نتیجه پیشنهاد به ریاست محترم ستاد بابت ارزش گواهی اسقاط

همکاران گرامی با عرض سلام و احترام موضوع: نتیجه پیشنهاد به ریاست محترم ستاد بابت ارزش گواهی اسقاط پیرو نامه مورخه ۱۵/۰۴/۹۳ به جناب آقای مهندس فیض بخش و پیشنهاداتی که راجع به افزایش قیمت گواهی اسقاط  ارائه گردیده بود ...

ادامه مطلب »

خبر فروش فوری محصولات گروه خودروسازی سایپا

۱۳۹۳-۰۴-۲۵, ۱۱:۲۰ ایلنا: مدیر بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از انواع روش های فروش این گروه خودروسازی خبر داد وی افزود در راستای حمایت از مشتریان و همچنین نظر به افزایش تولید، گروه خودروسازی سایپا اقدام به فروش انواع ...

ادامه مطلب »

هشدار ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور: واردکنندگان خودرو فقط تا فردا مهلت دارند

اقتصاد > صنعت – ایسنا نوشت:   سرپرست معاونت نوسازی ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور گفت: خودروهای وارداتی قبل از ۲۶ خرداد ماه تنها تا فردا برای استفاده از تسهیلات ستاد مهلت دارند. مهندس محمد حیدری پاشاکی ...

ادامه مطلب »