اخبار انجمن

مدیران محترم مراکز اسقاط و بازیافت کشور و واردکنندگان خودرو

مدیران محترم مراکز اسقاط و بازیافت کشور و واردکنندگان خودرو

موضوع: ابلاغیه

 

با سلام و احترام،

نظر به اینکه کلیه مراحل روند اسقاط خودرو فرسوده از زمان ثبت نام، اسقاط و ثبت تایید اسقاط در سامانه نرم افزاری معاونت نوسازی ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت به ترتیب مراحل روند کاری می بایستی توسط مرکز اسقاط درج گردد و با توجه به اینکه ثبت خروجی احراز اصالت بمنزله تایید اصالت خودرو توسط کارشناس پلیس راهور و ثبت خروجی اسقاط بمنظور تایید اسقاط خودرو توسط کارشناس دوم پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا می باشد و ادامه روند مراحل اداری از جمله ابطال اسناد و تحویل پلاک خودرو و نهایتا تحویل پرونده به پلیس جهت ثبت تایید اسقاط در سامانه پلیس می باشد لذا بمنظور کوتاه نمودن فرآیند تولید گواهی اسقاط مقرر گردیده است: (بیشتر…)

تماس با مراکز جهت پیمانکاری

به نام خدا

اطلاعیه مهم

همکاران و اعضای گرامی

با عرض سلام و احترام

برابر اعلام اعضای محترم،ظرف سه روز گذشته با مدیران عامل محترم مراکز ذیل تماس های تلفنی صورت گرفته است:

۱ – مرکز اسقاط شیراز

۲ – مرکز اسقاط کرمان

۳ – مرکز اسقاط اراک

۴ – مرکز اسقاط ساری

۵ – دو مرکز مستقر در شهرک صنعتی شمس آباد

تماس گیرنده پیشنهادی مبنی بر تحویل خودرو به تعداد بالا در برابر اسقاط و تحویل لاشه و دریافت کارمزد حداکثر ۵۰۰۰۰۰۰ ریال از سوی مرکز را ارئه می نماید ، در این رابطه موارد ذیل قابل تامل است:

الف – این پیشنهاد از سوی جمعی خاص سازماندهی و مدیریت می شود.

ب – مدیریت و تدوین این ایده بر عهده جمعی از دلالان قدیمی است که این روزها با واردکنندگان نیز ارتباط برقرار نموده اند.

ج – پذیرفتن این پیشنهاد از سوی هر مرکزی به معنای آن است که صاحبان این صنعت خود را در چنبره مالی و مدیریت واسطه هایی گرفتار سازند که هدفشان تسلط حداکثری بر درآمد های مالی مراکز به نفع خود بوده و آنها را به کارگزارانی تبدیل می کند که در یک رقابت ناسالم در نهایت منجر به ورشکستگی آنها خواهد شد.

پیشنهاد می شود ضمن داشتن یک موضع واحد ،و همدلانه در چنین دامی گرفتار نگردیده و به افق و آینده پذیرفتن چنین پیشنهادی بیندیشیم. در حال حاضر شبکه دلالی با سرمایه گذاری اندک و از طریق هماهنگی فی ما بین و سوء استفاده از عدم انسجام مراکز و در گیر شدن آنها در یک رقابت غیر معقول سلطه خود را بر ۳ حوزه کاری گسترش می دهند:

۱ – تسلط بر شبکه خرید خودرو فرسوده و قطع ارتباط مستقیم مالک با مراکز اسقاط

۲ – سلطه نسبی بر قراردادهای خرید گواهی اسقاط برای وارد کننده ها

۳ – تلاش در جهت متقاعد کردن مراکز برای مشارکت آنها در پروژه دریافت وجه حداقلی در قبال تحویل و اسقاط خودرو

با تشکر

مصطفی جودی

رئیس هیئت مدیره

بخشنامه شماره۱۲۱۲

اعضای محترم انجمن صنفی

با عرض سلام و احترام

از صدور بخشنامه به شماره شناسه ۱۲۱۲ از جانب جناب آقای مهندس حیدری پاشاکی سرپرست محترم معاونت نوسازی ناوگان در مورخه ۲۳/۰۴/۱۳۹۳ و برخی مطالب مطروحه دیگر در جلسات چنین مستنفاد می شود که ستاد مدیریت و حمل و نقل سوخت برای مراکزی که اسناد مفاصا حساب های مالیاتی ،ارزش افزوده و بیمه کارکنان تحت پوشش خود را تحویل ندهند،تصمیات انضباطی خاصی را اجرایی خواهد کرد.

بدین وسیله به کلیه اعضای محترم پیشنهاد می شود تا قبل از اتمام موعد اعلامی نسبت به تکمیل و ارسال اسناد مورد درخواستی اقدامات لازم را مبذول فرمایند.

با تشکر

انجمن صنفی

قیمت فلزات

اخبار صنعت

اخبار انجمن

ارسال مدارک مورد نظر ستاد

اعضای محترم انجمن صنفی موضوع: ارسال مدارک مورد نظر ستاد همان گونه که مستحضرید معاونت نوسازی ستاد با درج اطلاعیه ای بر روی سایت خواستار ارسال مدارک مربوط به مالیات ها گردیده و عدم ارسال آن در موعد مقرر ممکن ...

ادامه مطلب »

پیرو ابلاغیه دیروز جناب آقای سعادت

همکاران گرامی احتراماً پیرو ابلاغیه دیروز جناب آقای سعادت مبنی بر افزایش قیمت لاشه خودرو و مباحث پیرامونی آن و درخواست عده ای از همکاران ذیلاً مواد ۲ و۳ و۱۵ و۲۴ قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار مصوب ۱۶/۱۱/۱۳۹۰ ...

ادامه مطلب »

روز با ثبات قیمت‌هادربازار آهن

گروه بنگاه‌های اقتصادی: روزگذشته اغلب واحد‌های تولیدکننده محصولات فولادی قیمت‌های پیشنهادی را بدون تغییر اعلام کردند. به گفته فعالان این بازار، به نظر می‌رسد تا پایان ماه رمضان تغییر محسوسی در روند قیمت محصولات فولادی نخواهیم داشت.

ادامه مطلب »

اختلال در امر تخصیص وانت

جناب آقای مهندس حیدری سرپرست محترم معاونت نوسازی ناوگان  با عرض سلام و احترام        پیرو مذاکره تلفنی دو روز گذشته مبنی بر اختلال در امر تخصیص وانت های ثبت نام شده ، خواهشمند است دستورات لازم را در این ...

ادامه مطلب »