اخبار انجمن

تبریک به اعضای منتخب موسسه مهاب

به نام خدا

اعضای منتخب هیئت مدیره و بازرس محترم موسسه مهاب

آقایان:

حبیب قیصری

علیرضا چلوی

غلامحسین میرزایی پارسا

حسن کریمیان

پرویز عسگری

علی اصغر سپهر

با عرض سلام و احترام

خدای را شاکریم که بر همگی مان منت گذاشت و توفیق برگزاری سرافرازانه مجمع عمومی موسسه مهاب، اصلاح اساسنامه و انتخاب اعضای جدید هیئت مدیره و بازرس را عطا فرمود.

ضمن عرض تبریک به شما سروران گرامی منتخب، برای تان از درگاه حضرت حق سلامتی و موفقیت در مسیر خدمت به موسسه مهاب و مراکز اسقاط و بازیافت مسئلت نموده و با استفاده از این فرصت اعلام می کنیم که انجمن صنفی از تلاشها و فعالیتهای مدیریت جدید کما فی السابق حمایت و از هیچ مساعدتی فرو گذار نخواهد کرد.

با تشکر

مصطفی جودی

رئیس هیئت مدیره

آرزوی سلامتی و موفقیت

به نام خدا

جناب آقای هوشنگ اقبال

جناب آقای خیراله سلیمیان

جناب آقای محمد حسین گودرزی

با عرض سلام و احترام

مسئولیت شما سروران گرامی از قضای روز گار در موسسه مهاب در دورانی رقم خورد که مصادف با تغییرات پی در پی مدیریتی در ستاد و معاونت نوسازی از سویی ، و مسایل داخلی و ثبتی آن و مشکلات مالی اش همراه بود.

حضور هماهنگ و متعهدانه و دلسوزانه شما عزیزان و خواست عمومی مراکز اسقاط در بقای مهاب نقش تعیین کننده ای در تداوم فعالیت های آن داشت و تاریخ موسسه این امر را هرگز فراموش نخواهد کرد.

برای تان آرزوی سلامتی و موفقیت از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.

با تشکر

مصطفی جودی

رئیس هیئت مدیره

قیمت فلزات

اخبار صنعت

اخبار انجمن

نامه ای به جناب آقای مهندس فیض بخش

از سوی مدیر عامل محترم هیئت امنای شهرک صنعتی تقاضای انجام مواردی از ریاست محترم ستاد به صورت کتبی صورت گرفته است که ضمن تشکر از آقای مهندس عسگری رونوشت آن ذیلاً جهت اطلاع درج می گردد. با تشکر انجمن ...

ادامه مطلب »

بازدید از مرکز ۱۷۱۹

بازدید ازمرکز ١٧١٩ کرج روز جاری جناب امیر سیفی زاده قایم مقام دبیر ومدیر اجرایی انجمن صنفی از مرکز پارس کاراندیش کرج ، باکد ١٧١٩ بازدید به عمل اوردند . برای جناب اقای کاویانی مدیر محترم مرکز وبازرس انجمن صنفی ...

ادامه مطلب »

استعفای جناب آقای هوشنگ جهاندیده

متن استعفای جناب آقای هوشنگ جهاندیده از بازرسی موسسه مهاب در مورخه ۱۴/۱۲/۹۱ که خطاب به معاونت محترم نوسازی وقت صادر شده به شرح ذیل میباشد:

ادامه مطلب »

نامه ای به وزارت صنعت و معدن و تجارت

همکاران محترم با سلام و احترام پیرو جلسات متعدد با مسئولین محترم وزارت صنعت و معدن و تجارت متن نامه ذیل با ضمائم ۱۴ صفحه ای شامل ۱ – مصوبه هیئت دولت در مورد ایجاد کارگروه برای تعیین سقف تعداد ...

ادامه مطلب »