اخبار انجمن

انتخاب نماینده مراکز در کمیته انضباطی

به نام خدا

همکاران گرامی

با عرض سلام و احترام

موضوع:انتخاب نماینده مراکز در کمیته انضباطی

از آن جایی که به دلیل ضیق وقت ، امکان تشکیل جلسه هیئت مدیره انجمن آنهم بلافاصله پس از نشست مشورتی موسسه مهاب در روز ۵ شنبه وجود نداشت،تا در این رابطه اخذ تصمیم گردد.فلذا بدین وسیله اعلام می شود اعضای محترمی که قصد حضور در این صحنه را دارند می توانند راساً به ثبت نام مبادرت ورزند و مراتب را کتباً به انجمن صنفی اعلام نمایند .بدیهی است هیئت مدیره در اولین جلسه در این رابطه اخذ تصمیم و نظر خود را اعلام خواهد نمود.

با تشکر

مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره

اعضای محترم هیئت مدیره و بازرسین

به نام خدا

اعضای محترم هیئت مدیره و بازرسین

با عرض سلام و احترام

روز ۵ شنبه گذشته و پیرو اطلاع قبلی اعضای محترم هیئت مدیره مهاب یک جلسه مشورتی پیرامون اخذ نظرات همکاران برای تعیین نمودن راهبرد پیشنهادی برای آینده مهاب و مشکلات جاری تشکیل گردید.

در این جلسه با اهمیت که با حضور نزدیک به ۵۰ نفر از اعضای مهاب از سراسر کشور برگزار شد، نشانه ای از حضور چند تن از اعضای هیئت مدیره انجمن در آن دیده نشد.

مشارکت جدی در فرایند تصمیم گیری های مهم صنفی ، و در جریان امور قرار گرفتن ، و داشتن موضع اصولی و عادلانه در برابر سیل انتقادات بجا و نابجای بعضی از همکاران حقی است که رای دهندگان از ما مطالبه می کنند.

سه عضو محترم انجمن صنفی در هیئت مدیره آقایان چلوی ، اقبال و سلیمیان ، مجبور به پاسخ گویی در مواردی بودند که اساساً از عهده و وظیفه آنها خارج بود و در چهار چوب مشکلات عمومی صنف و صنعت قابل تعریف و رهگیری است.و به عنوان مثال شاکی و همراه دوستانی که با شکایت موجب عدم ثبت مهاب شده بودند توضیح می خواستند که چرا مهاب ثبت نشده است؟

حضور گرم و موثر همراهان غایب در این نشست علاوه بر لذت دیدار،می توانست در شفاف سازی امور و ارائه رهنمودهای راه گشا، و حمایت منطقی از پیشتازان و منتخبین انجمن نقش راهبردی ایفا نماید.

امید آنکه در سایه تلاش مضاعف ، و لطف حضرت حق شاهد شکوفایی صنف و رفع موانع باشیم.

با تشکر و با پوزش

مصطفی جودی

رئیس هیئت مدیره

اعضای محترم هیئت مدیره و بازرسین

به نام خدا

اعضای محترم هیئت مدیره و بازرسین

با عرض سلام و احترام

به استحضار می­رساند :

جناب آقای سید وحید سعادت مدیر محترم امور مراکز و بازیافت معاونت نوسازی با ارسال پیامی بر روی سایت درخواست نموده تا به منظور عضویت در کمیته انضباطی  دوتن از مدیران مراکز کاندیداتوری خود را تا ظهر روز دوشنبه رسماً اعلام نمایند.

نظر به اهمیت موضوع و ضمن گلایه از قایل نشدن اعتبار و هویت برای نهادهای قانونی صنفی برای معرفی کاندید خواهشمند است حداکثر تا پایان روز یکشنبه مورخه ۶/۰۷/۹۳ نظرات خود و کاندید پیشنهادی را به این جانب معرفی تا اقدام لازم در این زمینه در موعد مقرر صورت پذیرد.

با تشکر

مصطفی جودی

رئیس هیئت مدیره

قیمت فلزات

اخبار صنعت

اخبار انجمن

رانتی که اسقاطی ها دارند

روزنامه فرصت امروز در مورخ ۲۳ شهریور ماه مطلبی به عنوان بررسی روند از رده خارج کردن خودروهای فرسوده در کشور  (رانتی که اسقاطی ها دارند )  به چاپ رسانده است که به حضورتان ایفاد می گردد.

ادامه مطلب »

طرح جایگزینی سایپا

به نام خدا ریاست محترم ستاد مدیریت حل و نقل سوخت جناب آقای مهندس فیض بخش در مورخه ۱۸/۰۶/۹۳ از سوی این انجمن نامه ای در رابطه با طرح جایگزینی سایپا و لزوم اجرای اصلاحاتی در آن تقدیم گردید و ...

ادامه مطلب »

برقرای تماس با ستاد

به نام خدا ریاست محترم ستاد مدیریت حمل و نقل سوخت جناب آقای مهندس فیض بخش  با عرض سلام و احترام به استحضار می رساند: به منظور برقراری وحدت رویه و امکان برقراری تماس به صورت فاکس و …. با ...

ادامه مطلب »

برگزاری موفقیت آمیز مجمع عمومی تعاونی

به نام خدا جناب آقای مسعود رهبر مدیر عامل محترم تعاونی با عرض سلام و احترام برگزاری موفقیت آمیز مجمع عمومی تعاونی با حضور پرشور و مشارکت فعالانه و حداکثری مراکز عضو را به شما و اعضای محترم هیئت مدیره ...

ادامه مطلب »